Дар'я Легейда наголосила, що поважає вибір своїх рідних чоловіків / фото інстаграм Дар'ї Легейди

Українська акторка Дар’я Легейда, чоловік та батько якої служать в ЗСУ, розповіла, як прийняла їхнє рішення піти воювати на фронт. 

Дівчина зізналася, що спочатку це було нелегко. Проте вона розуміє їхній вибір захищати рідних людей та свою країну від ворогів. 

"Я нічого нового тут не відкрию: кожна жінка, звичайно, передусім боїться, переживає, плаче. І це різні стадії заперечення, а потім – прийняття ситуації. Ми всього-на-всього люди. Але, відверто кажучи, від тата я не очікувала іншої реакції. Знала, що він вчинить саме так, як вчинив. Це було зрозуміло вже в перший день війни. Дмитро вимушений був залишитися з нами, хоча хотів теж одразу йти. У них з татом була своя розмова з приводу відповідальності, яку він має на себе взяти за нас із мамою. Їхній вибір є надважливим у сучасних реаліях", - розповіла Дар'я в інтерв'ю виданню OBOZ.UA.

Відео дня
Дар'я з татом-військовим / фото інстаграм Дар'ї Легейди

Акторка зазначила, що хвилюється за рідних чоловіків, але намагається не впадати у відчай. Зараз Дар'я активно волонтерить та робить усе, аби допомогти військовим. Свої емоції вона описала так:

"Я можу скільки завгодно боятися, переживати, але найбільше хочу підтримувати і поважати їхній вибір. Якби не такі чоловіки-воїни, не знаю, де б ми були зараз. І що було би з нашою країною. Тому сльози в сторону. Борітеся – поборете".

До слова, батько Дар'ї пішов в ЗСУ на початку війни. Він там пілот-бомбардувальник. Згодом до нього приєднався чоловік Легейди - актор Дмитро Сова. Зараз чоловіки разом перебувають на службі в бригаді тактичної авіації в Хмельницькій області. 

Дар'я з чоловіком Дмитром Совою / фото інстаграм Дар'ї Легейди

Нагадаємо, раніше відома українська акторка розповіла, як війна змінила її чоловіка-військового.

Вас також можуть зацікавити новини: