Дар'я Легейда каже, що Дмитро Сова став менш життєрадісним / Скріншот Instagram

Відома українська акторка Дар'я Легейда розповіла про те, як війна змінила її чоловіка – актора Дмитру Сову. Актриса відповіла, як часто вдається поспілкуватися з коханим, який служить в лавах ЗСУ.

Дар'я Легейда поділилася, що Дмитро Сова став зовсім іншою людиною. Акторка каже, що мобілізація та відмова від буденних речей негативно вплинули на нього. Дмитро, за її словами, став менш життєрадісним. Легейда чекає на закінчення війни та повернення військового додому.

"Для мене це складне запитання. І я навіть не знаю, як відповісти на нього. Мені дуже важко говорити про себе, аналізувати. Напевно, краще запитувати в людей, які бачать мене збоку. Що стосується Дмитра, то, звичайно, що він змінився. Як і кожен чоловік, який захищає країну. Ой, насправді так важко про це говорити… В якийсь момент мені здалося, що він якось навіть згас. Такі речі, як війна, сильно змінюють. І не в радісну сторону. Він не так багато сміється, як раніше. А Дмитро за характером дуже життєрадісна людина. Йому би бігати зараз марафони, які він любить, багато подорожувати, як робив це раніше – надзвичайно не вистачає цих емоцій. І тепла, і любові, і спілкування, і всього, що пов'язане з простим словом "жити". А замість цього наші хлопці вимушені боронити кров'ю і потом нашу землю. Але життя продовжується, єдине, як вже казала: хочеться бачитися з чоловіком частіше", – поділилася Дар'я в інтерв'ю OBOZ.ua.

Відео дня
Скріншот Instagram

Акторка також розповіла, як часто їй вдається поспілкуватися з Совою та зі своїм татом, який теж служить в ЗСУ:

Заздалегідь дзвінки не заплануєш. З татом ми розмовляємо, коли в нього є можливість мені зателефонувати, так само – з Дмитром. Зв’язуємося одне з одним, щойно випадає така можливість.

До слова, раніше Дар'я Легейда розповідала, що майже не бачиться з чоловіком. За час його служби він жодного разу не був у відпустці. Акторка поділилася, що її коханий і батько служать у 7 бригаді тактичної авіації імені Петра Франка.

Нагадаємо, раніше Акторка Дар'я Легейда зізналася, чому не змінила прізвище після весілля.

Вас також можуть зацікавити новини: