Фіма Константиновський був здивований поведінкою артистки / Скріншот Instagram

Відомий український ведучий, гуморист, зірка "Ліги сміху" Фіма Константиновський висловився про співачку Олю Полякову. Він розповів про сварку з нею та пояснив, що його обурило в поведінці виконавиці.

Декілька років тому, коли Фіма виступав з гумористичною командою "Дніпро" на "Лізі сміху" суддею якраз була Полякова. Учасники не пройшли до фіналу проєкту. Їхню долю тоді вирішувала артистка і вона не проголосувала за них. Саме це стало причиною конфлікту знаменитостей.

"Ми, коли грали з командою Дніпро у "Лізі сміху", ми пішли у повноцінний сезон. І ми домовилися між собою, якщо ми вилетимо через те, що ми забили, то це буде чесно, але якщо вилетимо несправедливо, то це буде сумно. Так і вийшло, Полякова не встала. Я вважаю, це було незаслужено, і вона вирішила, що на ній відповідальність за те, як буде далі рухатися шоу. Ми перемивали їй кістки добу. І наступного дня Катя Кухар попросила мене на "Танцях з зірками" щось зняти для її Instagram. Я підіймаюся на балкон і там Полякова. Одразу підлітаю. Була пасивна агресія. Ми посварилися навіть. Я її вивів", – поділився гуморист.

Оля Полякова / Скріншот Instagram

Проте нещодавно конфлікт знаменитості владнали. Константиновський каже, що змінив свою думку про співачку і більше не тримає зла на неї. Він побачив, що виконавиця стала іншою і був позитивно здивований її поведінкою.

"Коли ми були на "Хто знає?", я побачив, що щось змінилося. Побачив, як безкомпромісні зірки почали розуміти, що це не назавжди. І тоді вона сказала в кадрі: "Дякую, що запросили". Це важливо насправді. Зірки бачать, що відбувається і що все змінюється. Уже Горбунов не все веде, а Тіна Кароль не скрізь співає. Це такий відбір зараз. Людям важливо, щоб люди були свідомі, які ведуть, співають чи на екрані. Щоб вони адаптувалися під ситуацію. Тому "Дякую, що запросили" від Полякової". Я прям був здивований це почути", – додав Фіма.

Нагадаємо, раніше Фіма Константиновський зі сльозами розповів про загибель зірки "Ліги сміху" на війні.

Вас також можуть зацікавити новини: