Ольга Мартиновська розповіла, як тримає себе в формі / Скріншот Instagram

Відома українська шеф-кухарка, суддя шоу "МастерШеф" Ольга Мартиновська нарвалася на хейт у мережі. Знаменитість різко відповіла на критику та заявила, що пишається своєю зовнішністю.

Днями у своєму Instagram Мартиновська опублікувала серію відвертих світлин, які вона зробила в душі. Кадри для кухарки створила її подруга – фотографиня Дар’я Мангубі.

"Ні, зазвичай в душ зі своєю подругою чи з фотографом я не ходжу. Та коли твоя подруга і є фотограф, а душ ще той, який ми майже й забули, сільський... А в ньому, крізь виноградну лозу, що жадібно обплела шифер, пробивається полуденне сонце. В такому разі й в такий душ можна вдвох", – написала під фото Ольга.

Відео дня
Скріншот Instagram
Скріншот Instagram

Чимало підписників зірки високо оцінили її фотосесію, однак були й ті, кому не сподобалися відверті знімки кулінарки:

  • "Думав, що ви не така, як всі зірки, які виставляють свої оголені тіла для піару, але розчарований, що ви одна з них"
  • "Оля, ви маєте тисячі шанувальників, і зовсім не за оголені фотки. Це, звісно, ваша особиста справа, але..."
  • "Оля, ну це вже лишнє. Навіщо?"

У коментарях Мартиновська різко відповіла хейтерам і наголосила, що задоволена результатом фотосесії і насолоджується своєю зовнішністю.

"Якщо ви думаєте, що я дуже засмучена через те, що не виправдала ваших очікувань – ви помиляєтеся. Мені все подобається у фотографіях і в моїй особистості. Дякую за увагу", – вказала кулінарка.

На додаток, шеф-кухарка розкрила свій секрет стрункості. Ольга наголосила на важливості балансу у всіх сферах життя. 

"В рівновазі всіх життєвих сфер. Це важко, але ніякий інший шлях до гармонії ще не приводив мене. Спорт – але в міру, без знущання з себе. Їжа – тільки тоді, коли голодна і тільки якісна. Вода – постійно зі мною. Депресія – вилізти обовʼязково з неї, бо затягне і тіло потоне. Радість – шукай скрізь її, або створюй", – поділилася зірка.

Нагадаємо, раніше Ольга Мартиновська зізналася, чи шкодує про шлюб з колишнім. Вона наголосила, що зробила свої висновки.

Вас також можуть зацікавити новини: