Наташа Корольова виправдалася за синьо-жовтий образ на концерті / фото УНІАН

Відома співачка родом з Києва Наташа Корольова цинічно виступає на концертах у Москві у синьо-жовтих образах, поки Росія накриває її рідну країну ракетами.

Користувачі мережі вже не раз звертали увагу на таку поведінку Корольової і навіть говорили їй про те, що її вчинки - це верх цинізму. При цьому співачка замість того, щоб підтримати Україну і розповісти росіянам правду про війну, вирішила виправдатися за останній вчинок.

"Розпалюють неприязнь на рівному місці. Ситуацію висмоктують з пальця, що загострює і без того складну ситуацію. У мене виникло питання: "Навіщо?". Багато років у мене пісня про жовті тюльпани, її знають всі. У фінальному номері мої хлопці виходять з атрибутикою. Це не прапор якоїсь країни, це полотно для шоу. Воно навіть не жовте, а зеленувате. Ну ні, всі прив'язують прапори", сказала Корольова в коментарі Informing.

Також Корольова запевнила, що не буде міняти костюм для подальших концертів в Росії. 

Наташа Корольова: позиція по війні

Зрадниця Корольова з 24 лютого жодного разу не висловилася про війну в Україні. При цьому її чоловік Тарзан активно підтримує злочинний режим Кремля і диктатора Володимира Путіна. 

А ось її мама і сестра, які залишилися жити в Україні, засуджують зятя і все те, що Росія творить на території їхньої рідної країни.

Вас також можуть зацікавити новини: