Харатьян стверджує, що його спадкоємець був готовий отримати повістку / колаж УНІАН, скріншоти

Російський актор Дмитро Харатьян, який відкрито підтримує Путіна і повномасштабну війну проти України, розповів, чи готовий він відправити свого сина на фронт. Зірка "Гардемаринів" зазначив, що у його 25-річного спадкоємця є проблеми зі здоров'ям, але "якщо що", то він нібито відправиться воювати.

"Так-так, звичайно, ми обговорювали це. У нього є по здоров'ю якась "стаття", але це у мирний час, тому якщо що, то він готовий. Звичайно", - видав Харатьян в інтерв'ю пропагандистському "Радіо КП".

За словами актора, його син нібито вже стоїть на обліку. Нещодавно він змінив місце прописки і ходив до військкомату. Харатьян стверджує, що його спадкоємець був готовий отримати повістку.

Відео дня

"Він взагалі думав, що йому одразу дадуть повістку. Але йому не дали, поки став на облік. Йому 25 років... У мирний час він не призовний, але якщо батьківщина скаже - то звичайно, він не буде косити", - заявив путініст.

При цьому Харатьян згадав свій "подвиг". У 24 роки артиста призвали до армії, а він нібито не хотів "косити". Однак актор проговорився, що його усе ж намагалися "всунути" до "театральних військ".

"Мені 24 роки було, вже була дитина, я був відомим артистом. Мої фотографії друкували на обкладинках журналів! І я пішов служити до армії, мені совість не дозволила відкосити. Мені підказували варіанти, але я не був готовий до цього, і я пішов служити", - заявив "гардемарин".

Що Харатьян говорить про війну

Актор відкрито підтримує путінську агресію ще з 2014 року. Він виступає на пропагандистських концертах, видає фейки про "колективний Захід" і закликає РФ захопити Україну. За це Харатьян потрапив до списку осіб, які загрожують нацбезпеці нашої країни.

Вас також можуть зацікавити новини: