Ліза Глінська / Скріншот YouTube

Зірка кулінарного проєкту "МастерШеф" Ліза Глінська розповіла, що 15 років тому була вагітна, але втратила дитину під час пологів.

За її словами, вона народжувала в Ялті в клініці з платним відділенням. Об 11 вечора вона приїхала, лікар проколола їй міхур, після чого пологова діяльність закінчилася. Після цього, продовжила Ліза, лікарка почала давати їй таблетки для стимуляції.

"Коли я вже почала дізнаватися, що мені давали, то з'ясувалося, що це були пігулки для стимуляції, а лікарка казала, що це вітамінки. Таку таблетку можна випити тільки одну за ніч, а вона запхала в мене чотири. Уже вранці я почала блювати кров'ю", - поділилася Глінська в інтерв'ю Аліні Доротюк.

Вона додала, що коли пологова діяльність відновилася, лікарі виявили, що пуповина обвила шию дитини.

"Мені не зробили УЗД, коли я тільки приїхала, щоб перевірити, чи все добре. Що більше я тужилася, то сильніше душила дитину. Я народила мертву дитину. У мене почалася кровотеча, тому лікарі одягли мені кисневу маску", - каже Ліза.

Пізніше в лікарню до неї приїхали батьки. Вони запитували в лікарів, як дитинка, однак ті лише відмахувалися від запитань і сказали, що сама Ліза при смерті.

Після цієї трагедії Глінській знадобилося багато часу, щоб прийти до тями. Вона почала працювати з психологом і робила це дуже багато років.

Вас також можуть зацікавити новини: