Вікторія Апанасенко представила вечірній образ на "Міс Всесвіту" / instagram.com/crystal.viktoria

Українська модель Вікторія Апанасенко з'явилася в півфіналі масштабного конкурсу краси "Міс Всесвіт" в розкішній сукні від українського дизайнера FROLOV.

Дівчина розповіла, що чорний колір сукні – символ темних часів, які переживає наша країна. Символ болю, втрат, зруйнованих доль. Трагедія війни і всі ті руйнування, які вона приносить людству.

"Чорний колір - це колір жалоби, він показує ціну нашої свободи. Але також він описує силу і внутрішню рішучість. Нагадування, що найтемніший час перед світанком", - написала Апанасенко на своїй сторінці в Instagram.

Відео дня
Вікторія Апанасенко представила вечірній образ на "Міс Всесвіту" / instagram.com/crystal.viktoria

А ось синьо-жовтий колір символізує український прапор - це колір свободи нашого народу. Золоті кристали над синьо–жовтим елементом - це срібна підкладка, Промінь віри, надії, світло, що перемогло темряву.

"Йдеться про сильний дух нашого народу, який бореться за майбутнє своїх дітей. Це символ життя і символ світла, що випромінюється нашими серцями. Життя переможе смерть, а світло – темряву", - додала Вікторія і уточнила, що серце на її грудях було вишито вручну.

Нагадаємо, раніше Вікторія Апанасенко з'явилася на сцені "Міс Всесвіт" в образі воїна світла.

Вас також можуть зацікавити новини: