Закохана пара повернулася додому, просидівши три дні без їжі у будиночку вівчарів

Закохані Євген Книш та Людмила Бикова вихідними заблукали в горах Драгобрату. Ішли на лижах гірськими трасами і повернули не в той бік. Врешті побачили будиночок вівчарів, де і пересиділи три дні, поки їх не знайшли рятувальники. В столицю Женя і Люда приїхали схудлими, але в доброму гуморі.

17:46, 02.03.2018
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся