Поліцейського, який спричинив аварію у Львові на дитмайданчику, звільнять
Поліцейського, який спричинив у Львові аварію на дитячому майданчику - звільнять, але перед тим проведуть службове розслідування. Про це повідомили у Нацполіції Львівської області. Напередодні 24-річний кермувальник позашляховика, виїжджаючи зі стоянки з-під власного дому, спершу зачепив три припарковані авто, а потім в'їхав на дитячий майданчик, завалив гірку і зупинився, вдарившись об гойдалку. Все це зафіксували камери відеоспостереження. За словами свідків, водій був нетверезий і ледь тримався на ногах.
07:49, 25.11.2020
Дивіться також