Під дощем із плакатами: працівники київської психлікарні вийшли на протест
Кількасот працівників психіатричної лікарні Києва вийшли на протест - просто вздовж столичної вулиці Теліги. Вони вимагають переглянути тарифи, які за кожного пацієнта їм нарахувала Національна служба здоров'я. На одного пацієнта психіатрії держава має виділяти лікарням 7400 гривень. Однак медики вважають цю суму недостатньою і в київській психіатричній лікарні прогнозують дефіцит фінансування у сто мільйонів гривень.
17:30, 19.05.2020
Дивіться також