Окупаційна влада планує подавати водопостачання у Ялті з трьох водоспадів

Воду з водоспадів. Через спустошені водосховищ жителям Ялти окупаційна влада Криму планує подавати воду з водоспадів: Масандрівського, Уч-Коша та Хаста-Баш. Про це пишуть "Крим реалії" з посиланням на оперативний штаб із проблем водопостачання  півострова. У двох водосховищах, що забезпечують Ялту водою, її  рівень впав до критичної межі. Відсьогодні подача води у великій Ялті  обмежена трьома годинами ранком та ввечері. Для  цього водосховища беруть воду із озера Могабі.

17:05, 14.12.2020
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся