У Житомирі соцслужба забрала у п'яної матері п'ятьох дітей
П'ятьох дітей забрали у матері в Житомирі. Соцслужби прийшли в багатодітну родину з перевіркою і застали жінку п'яною. Малюків помістили в лікарню, адже діти були голодні, двоє - із застудою. Яка доля чекає їх тепер – дивіться далі.
20:19, 15.12.2020
Дивіться також