Стан автотранспортної галузі України на межі економічного краху

13:19, 14 вересня 2020

Галузь автомобільних пасажирських перевезень роками накопичувала невирішені проблемні питання, а органи влади, що мали нормативно забезпечувати її діяльність, не приймали необхідних змін до автотранспортного законодавства. Діюча влада також не вирішує проблеми галузі. Жодна з вимог Страйкового комітету АСМАП України, що були озвучені та передані представникам влади під час проведення попереджувальної акції у лютому цього року - не вирішені. Під час прес-конференції будуть обговорені наступні питання: про необхідність отримання додаткових квот дозволів на здійснення закордонних перевезень; про боротьбу з нелегальними перевезеннями; про стан професійної компетентності водіїв для зниження аварійності на автомобільних дорогах; про законодавче забезпечення підприємницької і професійної діяльності в автомобільній галузі та інші. Крім того, буде анонсовано проведення Всеукраїнського Форуму автомобілістів у жовтні 2020 року та оголошено про основні вимоги до влади, щоб унеможливити зупинку всього автомобільного транспорту України.

Спікери: Голова Федерації роботодавців транспорту України, Орест Климпуш; Президент Асоціації міжнародних перевізників України, Леонід Костюченко; представник Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні Віктор Гербеда; голова Профспілки таксистів України Василь Попик; Перший віце-президент ГО «Український транспортний союз» Володимир Балін; голова ГО «Українська таксомоторна асоціація» Андрій Антонюк.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності