Створення нової всеукраїнської студентської організації та робота органів студентського самоврядування в ЗВО України

15:40, 24 листопада 2020

Пресконференція присвячена створенню нової всеукраїнської студентської організації та роботі органів студентського самоврядування в ЗВО України.

Мета створення нового об’єднання – консолідація зусиль студентства в реформуванні освітньої системи України та реалізації проектів спрямованих на розвиток молоді. Нова платформа покликана створити майданчик для міжрегіонального співробітництва здобувачів вищої освіти, які прагнуть обмінюватися досвідом, впроваджувати системні зміни, співпрацювати для побудови потужного молодіжного ком’юніті в Україні.

Під час пресконференції були обговорені наступні питання: Роль та проблеми студентського самоврядування в Україні сьогодні; Напрямки роботи нової студентської платформи: в яких сферах будуть реалізовуватись проекти та які інструменти впровадження змін є в студентства; Взаємодія студентського самоврядування з центральними та місцевими органами влади – ризики і можливості. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності