Презентація звіту Східної правозахисної групи

16:08, 30 грудня 2020

Презентація звіту Східної правозахисної групи «Пропагандисти Російської Федерації в окупованому Донбасі» З 2014 року, протягом всього часу військової агресії РФ проти України, на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей проводиться системна робота з населенням, організоване і фінансуємо Російською Федерацією, а саме політичні, громадські, культурні заходи, на яких активно і дуже грамотно просувається ідеологія «Русского мира».

З 2015 року кількість таких заходів стала зростати і охоплювати практично всі групи населення в ОРДЛО. Але ці заходи не є ініціативою та активностями місцевого населення, навпаки - це систематична робота фахівців, які просувають ідеологію «Русского мира» в ОРДЛО. Через ці заходи вони інтегрують місцеве населення в культурний, соціальний, економічний і політичний простір РФ. Цей звіт створено для того, щоб ті, хто цікавляться подіями в ОРДЛО, побачили, хто саме працює над реалізацією політичних проектів в ОРДЛО, побачили біографії цих людей. В даному звіті зібрана інформація про політологів і політтехнологів РФ, які активно працювали або працюють в окупованому Донбасі, виступають так званими лідерами громадської думки окупованого Донбасу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності