Міжнародна медіаплатформа Україна - Азербайджан

16:33, 22 липня 2021

В УНІАН міжнародний круглий стіл на тему: «Міжнародна медіаплатформа Україна - Азербайджан».

На політичному рівні Україна і Азербайджан визначилися як стратегічні партнери, що підтверджує Указ Президента України від 14 вересня 2020 року “Про стратегію національної безпеки України”. Ряд заходів, які проводяться на вищому рівні (політичному і економічному) це підтверджують. Традиційно, наші держави співпрацюють в економічній сфері через реалізацію енергетичних проектів, розвиток інфраструктури, транспорту, туризму і торгівлі. Актуальним сьогодні залишається питання інформаційної складової двосторонніх відносин України та Азербайджану.

Ряд представників діаспори Азербайджану, ЗМІ та активних громадянських діячів з одного боку і ініціативна група представників України продовжують розвивати цей напрямок. Анонсом розвитку інформаційного співробітництва визначили в підведенні підсумків міжнародного круглого столу «Україна-Азербайджан: перспективи співпраці» 10.06.2021 року.

Таким чином дві сторони готові створити громадське об’єднання і реалізувати його у вигляді спільної інформаційної платформи з представниками ЗМІ, преси та блогерів. 22 липня буде підписаний меморандум між громадськими організаціями “Інститут постінформаційного суспільства” і “Об’єднана діаспора азербайджанців України”, про створення медіаплатформи яка дозволить об’єктивно висвітлювати події України та Азербайджану.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies