У Колумбії 104-річна жінка вдруге поборола коронавірус

Усі лікарі та медсестри вишикувалися в коридорі колумбійського шпиталю поаплодувати 104-річній жінці, яка вже вдруге поборола коронавірус. Кармен Ернандез цього разу провела в шпиталі три тижні. Раніше її вакцинували першою дозою китайського "Сіноваку", а от другу вколоти не встигли: старенька таки захворіла. Але все ж збирається закінчити вакцинацію через кілька днів.

08:47, 08.04.2021
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся