Завтра в Україні побільшає дощів з грозами / ua.depositphotos.com

Завтра, 30-го травня, в Україні очікується нестійка погода, побільшає дощів із грозами.

Так, за прогнозом синоптика Наталії Діденко, на заході, півночі, на Одещині, Миколаївщині, Вінниччині, Черкащині пройдуть короткочасні дощі з грозами, при грозах можливі шквальні пориви вітру, іноді можливі короткочасні сильні зливи.

"Будьте обережними, не затримуйтеся під час грози під старими деревами, паркуйте з прицілом на прогноз свій автомобіль, через стрибки атмосферного тиску може бути ускладнення із тиском артеріальним, боліти голова, "крутити" ноги-руки тощо", - попереджає синоптик.

Відео дня

На сході, більшості південної частини та центральних областей дощі теж можливі, проте локальні і час від часу.

Температура повітря буде досить відрізнятися залежно від регіону.

Так, зазначає Діденко, найнижчою 30-го травня вона буде на Львівщині, в Івано-Франківській області, на Волині, Рівненщині, на Закарпатті і на Одещині - протягом дня +20…+23 градуси.

Водночас на сході України буде досить спекотно - +26…+30 градусів.

На решті території впродовж дня температура повітря становитиме комфортні +23…+27 градусів.

У Києві, за прогнозом синоптика, 30-го травня пройдуть періодичні дощі з грозами. Що стосується температури, то буде трохи свіжіше - близько +24 градусів.

Також Діденко зазначила, що у п'ятницю дощова нестійка погода з грозами особливо яскраво проявиться на Правобережжі, де можливі сильні зливи. На Лівобережжі буде сонце та локальні дощі.

Прогноз погоди на 29 травня

В Україні сьогодні очікується хмарна погода з проясненнями. Вночі на півдні країни, у Вінницькій області та Прикарпатті очікуються дощі, місцями грози. Вдень, крім більшості північних областей, теж дощитиме.

Температура становитиме вдень - +23...+28 °C, на півдні, південному-заході та Кіровоградщині -  +19...+24 °C, на високогір'ї Карпат - +13...+18 °C.

Вас також можуть зацікавити новини: