Погода в Україні на грудень / фото УНІАН, Сергій Чузавков

Початок зими в Україні відзначиться помітним похолоданням. Зниження температура очікується майже по всій країні. Ночами в більшості областей будуть морози. Найхолодніше буде на півночі України, де температура падатиме до -12 градусів. Про це свідчать дані Погода УНІАН.

Так, 1 грудня вдень температура коливатиметься від невеликого "мінуса" до невеликого "плюса". Лише на півдні традиційно буде тепліше, +3°...+5°, а в Криму - до +10°. Однак вночі очікуються морози. Найнижче температура опускатиметься в північних областях, до -8°...-12°. Без опадів.

Погода в Україні 1 грудня / фото УНІАН

2 грудня в окремих областях очікуються дощі або сніг. Нічні морози ослабнуть, а вдень температура в більшості областей буде від -1° до +2°.

Відео дня
Погода в Україні 2 грудня / фото УНІАН

У суботу, 3 грудня, температура в Україні знову знизиться. Вдень очікується -4°...+1°, а на півдні стовпчики термометрів покажуть +1°...+6°. В окремих областях сніжитиме.

Погода в Україні 3 грудня / фото УНІАН

Похолодання в Україні

Як повідомляв Погода УНІАН, наприкінці осені - на початку зими в Україні очікується нестабільна погода з невеликими коливаннями температур, посиленням нічних морозів і періодичними опадами у вигляді снігу і дощів.

За словами народного синоптика Станіслава Щедріна, з приходом зими нічні морози сягатимуть майже -15 градусів. 

Синоптик Ігор Кибальчич каже, що найближчим часом погоду в Україні визначатиме потужний антициклон Erik. Через нього очікується похолодання і посилення вітру східного напрямку, проте опадів буде небагато.

Вас також можуть зацікавити новини: