Погода на тиждень / фото ua.depositphotos.com

На рубежі осені та зими в Україні очікується нестабільна погода з невеликими коливаннями температур, посиленням нічних морозів та періодичними опадами у вигляді снігу та дощів. Про це свідчать дані Погода УНІАН.

Так, останній понеділок осені в Україні буде похмурим і сухим. У більшості областей вдень буде від 0° до +4°, а на півдні і місцями в Дніпропетровській області очікується +5°...+9°.

Погода в Україні 28 листопада / фото УНІАН

У вівторок, 29 листопада, в більшості областей на Лівобережжі очікується хмарна погода з проясненнями. На решті території буде похмуро. Трохи похолоднішає, в більшості областей буде -1°...+2°, а на півдні повітря прогріється до +4°...+8°. На півночі України, а також у Вінницькій та Одеській областях очікуються опади у вигляді снігу, мокрого снігу та дощів.

Відео дня
Погода в Україні 29 листопада / фото УНІАН

Завершиться осінь в Україні сухою погодою і невеликою хмарністю. Лише на заході країни небо буде затягнуте хмарами. Температура вдень буде без особливих змін, а ось вночі на півночі України місцями вдарять 10-градусні морози.

Погода в Україні 30 листопада / фото УНІАН

Зима в Україні почнеться з сухої, але холодної погоди. 1 грудня переважатиме невелика хмарність, без опадів. Вдень температура залишиться практично без змін, від -1° до +2°, лише на півдні буде тепліше. А ночами температура опускатиметься до -1°...-9°.

Погода в Україні 1 грудня / фото УНІАН

У п'ятницю, 2 грудня, сонця в Україні стане менше, прийдуть опади. Місцями на півночі, заході, а такде у Вінницькій та Дніпропетровській областях очікується сніг, а на півдні країни дощитиме.

Погода в Україні 2 грудня / фото УНІАН

На вихідних, 3 і 4 грудня, нічні морози в Україні трохи ослабнуть. Вдень температура коливатиметься від невеликого "мінуса" до невеликого "плюса". Небо знову затягне хмарами, буде похмуро. У суботу частину країни накриють снігопади.

Погода в Україні 3 грудня / фото УНІАН
Погода в Україні 4 грудня / фото УНІАН

Народний календар на тиждень

28 листопада - якщо погода в цей день похмура, то Травень буде мокрим.

29 листопада - якщо в день апостола Матвія віють буйні вітри, то бути хуртовинам.

30 листопада - Григорія, Никона, Лазаря, Михайла. Погода в цей день вказує на те, якою буде погода цієї зими.

1 грудня - День Платона і Романа. Якщо з ранку тепло - буде відлига на початку зими, холод і хуртовина вдень - такою буде середина зими; під вечір почнеться хуртовина - зима йтиме від нас неохоче.

2 грудня - пророка Авдея Бережного. Прилетіли птахи з півночі - до ранніх холодів.

3 грудня - Прокла. Якщо в цей день сніг пішов, то 3 червня піде дощ.

4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці. Похолоднішало в цей день - зима буде суворою.

Вас також можуть зацікавити новини: