В Україну йде аномальне тепло / фото ua.depositphotos.com

Цього тижня в Україні очікується зміна погоди. Початок тижня все ще буде морозним та сухим, потім прийдуть опади, а температура підніметься до аномально високих позначок. Про це розказав синоптик Ігор Кібальчич, передає "Метеопрог".

"Новий тиждень почнеться з холодної та сухої погоди, яка поступово зміниться на вологу та аномально теплу", - каже він.

За словами синоптика, у першій половині тижня морозна та суха погода збережеться в більшості областей України, за винятком західної частини, де поступово з півдня надходитиме більш тепла повітряна маса. Найнижчі значення температури прогнозуються у східних та північних областях.

Відео дня

Ігор Кібальчич каже, що з 7-8 грудня починаючи із західних та південно-західних областей в Україні очікується поступове підвищення температури і ослаблення впливу антициклону зі сходу.

"У другій половині тижня розпочнуться опади у вигляді снігу та мокрого снігу з поступовим переходом у дощ паралельно з підвищенням температури. Збільшиться також кількість туманів ї їх тривалість", - прогнозує синоптик. Так, за його даними, у південних і центральних областях стовпчики термометрів показуватимуть +7°...+13°.

Погода у грудні

Раніше синоптик Ігор Кібальчич вже прогнозував, що грудень здивує українців аномальним теплом. За його словами, перша половина місяця буде холодною та сухою, а друга - з аномальним теплом та опадами. 

Про нестабільну погоду у грудні попередив й народний синоптик Станіслав Щедрін. Він зазначив, що друга декада місяця пройде з відносно сильним потеплінням, потужними снігопадами та дощами.

Вас також можуть зацікавити новини: