
Як передає кореспондент УНІАН, наразі невідомо скільки ще триватимуть слідчі дії.
Як повідомляв УНІАН, СБУ викликала Симоненка на допит для перевірки обставин його перебування на з'їзді КПРФ у Москві та з приводу злочинів проти нацбезпеки України.
Читайте такожНаливайченко назвав членів КПУ поліцаями та колаборантами
30 березня міністр юстиції України Павло Петренко звернувся до СБУ з вимогою перевірити поширену напередодні народними депутатами інформацію про обрання Симоненка у президію пленуму КПРФ. Мін'юст також вимагає провести додаткове розслідування причетності Симоненка до кримінальних правопорушень, пов'язаних із фінансуванням тероризму, підтримкою терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР», визнанням анексії Криму та діями, спрямованими на повалення конституційного ладу і порушення територіальної цілісності України.
Процесуальний статус лідеру КПУ слідчий визначить після його сьогоднішньої бесіди з ним, повідомила речник СБУ Олена Гитлянська.