Середа,
20 вересня 2017
Наші спільноти

У Німеччині не бачать перешкод для безвізового режиму України з ЄС - посол

Президент Федерального кримінального відомства Німеччини Хольгер Мюнх підтримує введення безвізового режиму України з Європейським Союзом.

Фото УНИАН
У Німеччині підтримують введення безвізового режиму України з ЄС / УНІАН

Про це посол України у Федеративній Республіці Німеччина Андрій Мельник повідомив у Twitter.

ЄС може прив’язати термін надання Україні безвізового режиму до ухвалення механізму щодо його відкликання – Геращенко

"Важливі переговори з президентом Федерального кримінального відомства Німеччини Хольгером Мюнхом. Шеф Федерального кримінального відомства Х. Мюнх: зі свого боку не бачу перешкод для безвізового режиму з Україною", - написав Мельник.

Як повідомлялося, 20 квітня Європейська комісія прийняла законодавчу ініціативу внести Україну до списку країн з безвізовим режимом у візове законодавство і передала цю ініціативу Раді ЄС та Європарламенту для подальшого обговорення і прийняття рішення.

20 травня міністри внутрішніх справ країн ЄС узгодили свою позицію щодо так званого механізму екстреного зупинення безвізового режиму з третіми країнами.

За інформацією іноземних ЗМІ, у той же день міністр внутрішніх справ Франції Бернар Казнєв заявив, що питання надання Євросоюзом безвізового режиму для України не буде розглядатися найближчим часом.

У свою чергу міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр заявив, що "ніяких нових рішень щодо візової лібералізації" не буде прийнято до затвердження механізму швидкої зупинки безвізового режиму.

У Канаді розглянуть пропозицію про скасування віз громадянам України

Разом з тим 20 травня глава Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський заявив, що введення ЄС безвізового режиму для України, рішення про яке повинен прийняти Європарламент, йде за планом, а інформації про затримки немає.

Візова робоча група Європейської ради продовжить обговорення пропозиції Єврокомісії надати Україні безвізовий режим на наступному засіданні 14 червня.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку