НАЗК ухвалило рішення про запуск системи е-декларування з 1 вересня

20:58, 31 серпня 2016
613 0

Національне агентство з питань запобігання корупції ухвалило рішення про запуск системи електронних декларацій з 1 вересня. Рішення було ухвалене  одноголосно.

REUTERS

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення було ухвалене сьогодні під час засідання НАЗК.

Читайте такожНАЗК до 1 вересня припинило доступ до системи е-декларування

«Прошу розглянути проект рішення про прийняття на постійну промислову експлуатацію інформаційно-телекомунікаційної системи "Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"… прийняти в постійну промислову експлуатацію з 00.00 1 вересня 2016 року інформаційно-телекомунікаційної системи «Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування». Контроль за виконання цього рішення покласти на голову НАЗК Корчак Наталію Миколаївну», - зазначила голова НАЗК Наталія Корчак

Згодом у НАЗК одноголосно ухвалили відповідне рішення.

Як повідомляв УНІАН, 15 серпня голова НАЗК заявила, що в Україні рівно о 00:00 офіційно запрацювала система електронного декларування. Водночас ця система запрацювала без передбаченої законом сертифікації від Держспецзв'язку.

18 серпня голова НАЗК повідомила, що під час робочої наради у президента України Петра Порошенка прийнято рішення, що Держспецзв'язок повинен видати сертифікат з технічної безпеки для е-декларування до 31 серпня.

31 серпня Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації (ДССЗЗІ) затвердила рішення про видачу сертифікату для системи електронного декларування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter