Луценко розповів про шокуючі умови життя в колонії на Житомирщині, проти керівництва відкрито справу

18:17, 10 грудня 2016
2557 0

Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження проти керівництва Райківської виправної колонії № 73 на Житомирщині після виявлених у закладі порушень.

Порушено кримінальне провадження проти керівництва закладу / УНІАН

Про це генеральний прокурор Юрій Луценко написав у Facebook.

«В день захисту прав людини без попередження відвідав Райківську колонію на Житомирщині. Жах. 500 засуджених. В лазні нема води. Їду готують прямо в цеху, де рубають дрова. В штрафному ізоляторі нема скла у вікнах, теж нема води. В медпункті майже нема ліків. Вартість дня в кімнаті побачень - 700 грн. Доступ до телефонного зв'язку не організований. Держкар'єр, який має заробляти для покращення умов, - під контролем ТОВ з депутатським дахом», - написав Луценко.

Він додав, що вже порушено кримінальне провадження проти керівництва закладу.

Читайте такожЛуценко - журналістам про перестрілку в Княжичах: "Не робіть зайвих сенсацій! Почекайте"

Як повідомляв УНІАН, Луценко сьогодні без попередження відвідав з інспекційною перевіркою Райківську колонію на Житомирщині.

У ГПУ повідомили, що в ході перевірки було встановлено «низку порушень вимог кримінально-виконавчого законодавства щодо режимних вимог, охорони праці, матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення, застосування заохочувальних норм закону тощо. Зокрема, виявлено факти застосування до в’язнів заходів дисциплінарного впливу, які не відповідають тяжкості і характеру проступку».

Після відвідування закладу Луценко заявив, що вимагатиме звільнення начальника колонії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter