Піонтковський вважає, що незабаром відбудеться новий заколот в РФ / фото REUTERS

Публіцист і політолог Андрій Піонтковський вважає, що в оточенні Володимира Путіна є люди, які готові усунути диктатора від влади.

Для телеканалу "Еспресо" він зазначив, що війна Росії проти України не буде довготривалою.

"Жодної концепції довгої війни бути не може. Подивіться, сьогодні ситуація на фронті доволі успішно складається для української сторони, і це за відсутністю авіації та ATACMS. А уявіть собі, що зараз було б двісті літаків F-16 та дві сотні ATACMS. Про яку довгу війну можна говорити? Все це закінчилося б у такі приблизно терміни, як азербайджанська антитерористична операція в Карабасі. Оця реальність встала зараз перед людьми в оточенні Путіна", - зауважив політолог.

Відео дня

Піонтковський додав, що в оточенні Гітлера були люди, які хотіли досягти миру з американцями заради збереження своєї влади. Подібну ситуацію експерт бачить і стосовно Кремля.

"Саме про це думають і путінські "гіммлери". Вони наразі міркують лише про одне: як зберегти владу в Росії, яка зазнає поразки у війні. Зберегти владу вони можуть лише одним способом – позбутися Путіна й запропонувати Заходу та Україні свої послуги з організованого виведення російських військ з окупованих територій. Тому нам, можливо, не доведеться навіть довго чекати реалізації цієї психологічної велетенської загрози для Путіна та його режиму, що прозвучала у Вашингтоні. Бо вона може реалізуватися набагато раніше, ніж весною", - припустив Піонтковський.

За його словами, якщо уявити, що взяття українською армією Бахмута чи Токмака відбудеться за тиждень-два, то це стане неодмінним тригером вибуху всередині путінської силової верхівки. 

Коли і як впаде режим Путіна: цікаві прогнози

Як зазначали аналітики раніше, для Путіна наступник - питання виживання. У Росії можуть пробачити вождю все що завгодно, крім військової поразки. 

Російський адвокат Марк Фейгін припустив, що Путіну генерали армії РФ можуть висунути "чорну мітку".

В українській військовій розвідці впевнені, що Путін хворий на рак. На початку січня Буданов висловив надію на швидку смерть кремлівського диктатора, причому до закінчення війни.

Вас також можуть зацікавити новини: