Зеленський заявив, що землю РФ ніхто не віддасть / скріншот

Українська влада не погодиться на територіальні поступки заради закінчення війни.

Таку заяву зробив президент Володимир Зеленський, виступаючи перед Національними зборами Франції.

"Чи може Путін виграти війну? Ні, тому що ми не маємо права програти. Чи може ця війна закінчитися на рубежах, які є зараз? Ні, тому що жодних рубежів для зла не існує, як і 80 років тому. А якщо хтось спробує намалювати часові лінії, це дасть лише паузу перед новою війною... Гітлер переступав лінію за лінією, так само це робить сьогодні Путін", - заявив Зеленський.

Відео дня

Він висловив упевненість, що Україна зможе виграти війну, оскільки вірить у свою перемогу, як і союзні війська під час Другої світової війни.

"Чи можемо ми виграти цю битву? Безперечно так. Ми можемо. Україна, Україна, а значить, Європа. Європа, а значить, Франція. Я впевнений у цьому, так само як Франція. Франція вірила у свободу, коли ще День Д не відбувся, але той день висадки, як і день європейської перемоги, був неминучий", - сказав український президент.

Зеленський у Франції

6 червня Зеленський разом із дружиною Оленою Зеленською прибув до Парижа на запрошення президента Франції Еммануеля Макрона. Під час візиту український президент брав участь у заходах, присвячених 80-річчю висадки союзних військ у Нормандії під час Другої світової війни.

Вас також можуть зацікавити новини: