Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

Google випустив нову версію Android

Компанія Google зробила доступною для завантаження розробниками превью-версію своєї нової мобільної операційної системи Android N.

Android / 4idroid.com
Серед нововведень, доданих в прошивку - покращений енергозберігаючий режим / 4idroid.com

Серед нововведень, доданих в прошивку - покращений енергозберігаючий режим Doze, який тепер активізується не тільки при статичному положенні пристрою, але і при виключенні його дисплея, змінена панель повідомлень з можливістю швидкої відповіді на вхідні повідомлення і запуск двох додатків на одному екрані, передає Lenta.ru. Остання функція, втім, вже була реалізована в деяких оболонках Android сторонніх виробників.

Google спростував інформацію про кількість запитуваних Android Auto даних

Превью-версія Android N також дозволяє розробникам експериментувати з незакріпленими додатками, які можна вільно переміщати по дисплею. Крім того, у Google заявляють, що допрацювали комплекс алгоритмів Project Svelte, що дозволяє системі працювати швидше на пристроях зі слабкими технічними характеристиками.

Вихід Android N став сюрпризом для користувачів і розробників, оскільки зазвичай компанія Google анонсує програмні оновлення в травні в рамках конференції Google I/O.

Android N - робоча назва нової операційної системи. За неофіційною інформацією, фінальна версія буде випущена під брендом Android Nutella.

На поточний момент актуальною загальнодоступною версією мобільної ОС є Android Marshmallow, раніше відома як Android M.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку