Обвинувачені у вбивстві провини не визнають \ УНІАН

Прокурор почав зачитувати обвинувальний акт у справі про вбивство публіциста Олеся Бузини.

Читайте такожРозпочалося перше судове засідання у справі щодо вбивства Бузини

Про це "Українській правді" повідомила речниця столичної прокуратури Надія Максимець. "Суд погодився з позицією прокуратури, розцінивши безпідставні клопотання захисту про відвід всього складу суду присяжних як зловживання правом та намаганням затягнути процес судового розгляду, який і так триває вже другий рік", – сказала Максимець.

Вона пояснила, що на одному з минулих засідань суд визначився з датами засідань у цій справі аж до липня. "І тепер засідання відбуватимуться майже кожного тижня, що значно прискорить процес розгляду цієї справи", – каже Максимець.

На засіданні 8 квітня прокурор приступив до оголошення обвинувального акту, який складається з 30 сторінок. Заслухавши більше половини обвинувального акту, суд оголосив перерву у засіданні до 15 квітня.

За словами Максимець, далі суд визначить порядок дослідження доказів. "Це може бути спочатку дослідження письмових доказів, потім допит свідків. Або спочатку допит свідків, а потім дослідження письмових доказів. Обвинувачених як правило допитують в кінці", – сказала речниця прокуратури.

Як повідомляв УНІАН, публіциста Олеся Бузину вбили у квітні 2015 року на вулиці Дегтярівській в Києві. 28 листопада 2017 року прокуратура міста Києва направила до Шевченківського суду обвинувальний акт щодо підозрюваних у вбивстві Бузини Андрія Медведька та Дениса Поліщука. Їм загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення. Обвинувачені провини не визнають.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram