Олексій Арестович вляпався в скандал / колаж УНІАН зі скріншоту і фото pixabay.com

Колишній радник Офісу президента Володимира Зеленського Олексій Арестович потрапив у скандал через те, що на платних семінарах робив сексистські заяви, а також описував насильство, яке нібито хочеться застосувати до жінок.

Скандальні уривки з семінарів Арестовича опублікували журналістки на своєму каналі в YouTube "Палає". Вони дізналися, що, на думку екс-радника ОП, "жінка йде на службу до Сатани" і буквально з початку життя починає "підморгувати".

"Я був присутній на пологах своїх дітей. Маленькі дівчатка починають підморгувати на другій хвилині після того, як її дістали з мами", - говорив він.

Відео дня

Крім того, Арестович назвав жінок "розколотими істотами".

"У вас в животі знаходиться портал в зовсім інший світ, законів якого ви не знаєте, нічим не керуєте там, нічого не розумієте про нього, і звідти постійно пре якась енергія, якийсь хаос. Зауважте, нам це може приснитися тільки в страшному сні, а вони з цим живуть кожен божий день. У тобі всередині знаходяться ворота в інший світ. Що потрібно зрозуміти про жінок - жінка на психологічному рівні собі не належить. Це розколота істота", - сказав він.

Колишній радник також розбирав радянську казку про Буратіно, щоб пояснити взаємини між жінками і чоловіками.

"Хто такий Артемон? Це кастрований хлопчик, який служить Мальвіні у всіх її проявах. Найбільш зручний спосіб для жінок контролювати, найдієвіший - це каструвати свого мужика і синів, яких вона виховує, і взагалі всіх, до кого вона дотягнеться... Що таке кастрація - це позбавлення творчого потенціалу і смаку до життя. Коли жінка займається кастрацією, вона безпосередньо служить Сатані. Запам'ятайте, це не красива метафора, це буквально так і є", - стверджував Арестович.

Своє твердження він пояснив так: "Під виглядом страшної турботи про близьку людину... і в ім'я власної зручності, щоб менш переживати тривогу, менше парити себе контролем, а жити більш-менш енергетично і технічно, жінка йде на службу до Сатани в простому сенсі для того, щоб їй було зручніше".

Олексій Арестович потрапив у скандал / скріншот

На його думку, як тільки жінки перестають дивитися на чоловіка, як на Бога, все - вони "його кастрували, позбавили творчої сили".

"Хлопчики, поки нас дівчатка не чують, ми можемо з вами нормально відверто поговорити. Що хочеться зробити з цими створіннями, от скажіть, в нормі? Придушити. При чому душити, не відпускаючи, просто придушити. Спочатку, звичайно, хочеться тр*хнути, а потім, коли вже набридло або звикли, або наїлися, далі хочеться придушити н*хрін просто. Просто задушити, щоб її ніколи не було, а потім ще років зо три не розмикати пальці...", - ось так жорстко Арестович говорив про жінок.

У мережі почали активно коментувати висловлювання Арестовича:

  • "Я ще не додивилася, але вже вдячна Арестовичу за те, що відкрив очі на таке важливе питання "як у мене влазить стільки їжі". Виявляється, там портал у інших світ", - написала Владислава Губенко.
  • "Я послухав це, і мені стало соромно... як взагалі можна нести в суспільний концепт настільки антиморальні цінності?", - поставив питання Володимир.
  • "Гірше Аристовича тільки люди, які слухають і сприймають його як гуру. Вчора мала травматичний досвід спілкування з його адептами. Це страшні люди, і вони поруч", - поділилася Наталія Чорновіл.

Сам Арестович вже відреагував на скандал у своєму каналі в Telegram - розмістив жартівливий пост.

Олексій Арестович вже прокоментував свої жорсткі висловлювання про жінок / скріншот

Цікаві новини України - в які скандали вже потрапляв Арестович

Влітку минулого року Олексій Арестович заявив, що ставиться до людей, які мають нетрадиційну орієнтацію, як до тих, у кого є відхилення. 

Пізніше - в серпні поточного року, колишній радник ОП потрапив у ще один скандал - обматюкав громадян України, які не хочуть бачити його президентом нашої країни.

Вас також можуть зацікавити новини: