Якщо ви боїтеся літати, то ніколи не вибирайте ці місця в літаку / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Незалежно від того, любите ви літати чи ні, більшість із нас напевно стикалися з турбулентністю. Це досить поширене явище в подорожах.

Видання Express з'ясувало, яких місць у літаку слід уникати, якщо ви схильні до стресу.

"Нервові пасажири - це те, з чим ми стикаємося щодня, тож у нас є все необхідне, щоб допомогти їм. Навіть знаючи про те, що турбулентність не є небезпечною, все одно можна відчути нервове потрясіння на власному досвіді. Більшість бортпровідників навчені справлятися з емоційними, а також фізичними ситуаціями, і страх перед польотом входить до їх числа", - розповіла одна зі стюардес British Airways.

Відео дня

Вона запропонувала поговорити з одним із членів екіпажу на борту про те, що вас турбує.

Куди не варто сідати, якщо ви не любите турбулентність

Якщо ви хочете звести до мінімуму відчуття турбулентності, є певні місця, яких слід уникати.

"Турбулентність завжди сильніша в задній частині літака, оскільки хвіст може підстрибувати вгору і вниз. Якщо ви хочете, щоб політ був більш плавним, найкраще сидіти в середині салону, біля крил", - наголошується в повідомленні.

Також хорошим вибором буде місце біля проходу.

"Це не тільки запобігатиме занепокоєнню, спричиненому висотою, а й дасть змогу вам набагато легше пересуватися літаком, полегшуючи відчуття клаустрофобії", - пояснила стюардеса.

Вона додала, що нижча температура може знизити "ризик повітряної хвороби", і порадила тримати вентиляцію увімкненою. Відволікання уваги також є ключовим елементом, коли йдеться про політ. Наприклад, вона порадила дивитися телевізор.

Раніше УНІАН писав, що низка бортпровідників зізналися, що мстяться пасажирам, які ставляться до них зі зневагою, або просто дратують їх, а дехто стверджує, що в них є особливий спосіб "приставати" до пілотів, які їм подобаються.

Вас також можуть зацікавити новини: