Стюардеси розповіли, як мстять пасажирам / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Стюардеси забезпечують безпеку пасажирів і стежать за тим, щоб вони були нагодовані та напоєні, але іноді завіса професіоналізму падає.

Низка бортпровідників зізналися, що мстять пасажирам, які ставляться до них зі зневагою, або просто дратують їх, а дехто стверджує, що в них є особливий спосіб "приставати" до пілотів, які їм подобаються, пише Mail.Online. Так, один із членів екіпажу зізнався, що робив польоти неприємними для деяких пасажирів, навіть якщо вони не зробили нічого поганого.

Інша стюардеса зізналася, що вирішила помститися після того, як пасажир відмовився відкласти вейп під час польоту. Хоча електронні сигарети і вейпи можна брати з собою в салон літака, їх у жодному разі не можна заряджати або використовувати.

Відео дня

Стюардеса розповіла, що коли пасажир заснув і впустив цей вейп, вона його підібрала і просто викинула в сміття. Вона додала: "Спостерігати, як він шукає свій вейп під час висадки, було смішно. Зрештою він пішов розгніваний".

Стюардеси зізналися, що це була не просто помста пасажирам.

Крім того, стюардеси зізналася, що використовували зухвалий прийом, щоб показати пілотам, які керують літаком, що вони їм подобаються. Зокрема, після діалогу з кабіною пілотів вони не натискали відбій, а давали їм підслухати подальшу розмову.

Інші новини про літаки

Коли ви подорожуєте на далекі відстані, особливо якщо це стосується багатогодинних перельотів у літаку, важливо зробити свою подорож якомога комфортнішою, адже втома від дороги може зіпсувати вам перебування в місці призначення. Стюардеса авіакомпанії Emirates розповіла рекомендації, як зробити переліт комфортним.

Вас також можуть зацікавити новини: