Учасники "Сі Бриз-2016" відпрацьовують дії з підтримки безпеки у кризовому регіоні (фоторепортаж)

15:37, 27 липня 2016
622 0

У Одеській і Миколаївській областях, а також у північно-західній частині Чорного моря триває активна фаза українсько-американського навчання "Сі Бриз-2016".

facebook.com/GeneralStaff.ua

Як зазначає прес-служба Генерального штабу України у своєму Facebook, сьогодні, 27 липня, після підготовчого періоду, представники 16 країн-учасниць навчань проводять основні заходи багатонаціональної операції з безпеки у кризовому регіоні.

Зокрема, у морському компоненті тактичні групи кораблів здійснюють контроль цивільного судноплавства, догляд підозрілого судна, захист від нападів швидкохідних малорозмірних катерів, висадку морського десанту, виконують артилерійські стрільби по плаваючій мішені та інші завдання.

Читайте такожНавчання "Сі Бриз – 2016": десантний корабель ВМС США увійшов у Чорне море (фото)

Береговий компонент у складі морських піхотинців та спецпідрозділів України, США, Молдови і Грузії здійснив повітряне і морське десантування у різних районах.

Повітряний компонент, своєю чергою, забезпечив десантування українських морських піхотинців, навчання з надання допомоги аварійному кораблю, здійснив прикриття дій берегового компоненту, медичну евакуацію та перевезення особового складу.

Як повідомляв УНІАН, 18 липня стартували українсько-американські навчання "Сі Бриз-2016", які проходитимуть в Одеській і Миколаївській областях, а також у північно-західній частині Чорного моря. Триватимуть навчання до 30 липня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter