Вибухи пролунали, зокрема, у Таганрозі Ростовської області / колаж УНІАН, скриншоти

У ніч на 2 квітня під атакою безпілотників були Ростовська, Курська та Бєлгородська області РФ. У Міноборони держави-агресора відзвітували про 93 збиті безпілотники.

У російському відомстві повідомили, що 87 БПЛА збито над Курською областю, чотири - над Ростовською, два - над Бєлгородською. 

Зокрема, за інформацією російських телеграм-каналів, вибухи вночі прогриміли у районі порту в місті Таганрог Ростовської області. З’явилися дані, що там пошкоджені багатоквартирні будинки, постраждали двоє людей. Зазначається, один із дронів завис на деревах. У місті ввели режим надзвичайної ситуації.

У Курську уламки безпрілотника впали на дах багатоповерхівки, ніхто не постраждав. 60 мешканців під’їзду евакуювали, повідомила місцева влада.

Атаки безпілотників по РФ

Як повідомляв раніше УНІАН, у ніч на 31 березня безпілотники атакували Калузьку область Росії, під ударом міг опинитися військовий аеродром "Шайковка", на якому РФ розташовує свою стратегічну авіацію. За словами авіаційного експерта Анатолія Храпчинського, там базуються літаки Ту-22, які завдають ударів ракетами Х-22, Х-32.

Також нещодавно у Росії на трасі в Калузькій області впали два БПЛА. Як зазначали російські Телеграм-канали, за словами жителів селища Думиничі, вони бачили в небі об'єкт, схожий на безпілотник літакового типу, який прямував у бік Москви. Другий безпілотник, за словами очевидців, летів над автодорогою зі швидкістю 140-150 км/год по прямій траєкторії також у бік Москви. Місцеві помітили на ньому відеокамеру, підвішених боєприпасів не було.

Вас також можуть зацікавити новини: