Аналітик розповів, чого окупанти хочуть домогтися на сході нашої держави / колаж УНІАН зі скріншоту й фото ua.depositphotos.com

Триває повномасштабна війна в Україні, і в центрі уваги ситуація на сході нашої держави, у тому числі в Харківській області та на частині Донбасу. Аналітик Defense Express Сергій Згурець попередив, що план росіян полягає у тому, щоб "розрізати" на дві ділянки угруповання Збройних сил України, яке утримує позиції від міста Куп'янськ до м. Кремінна, і контролювати зону селища Борова, ускладнивши логістику українських угруповань військ.

Супротивники намагаються наступити не лише біля Борової, для них лишається у пріоритеті, зокрема, ділянка Куп'янськ - Сватове - Кремінна, і там вони прагнуть витіснити наших захисників за річку Оскіл, розповів аналітик Defense Express Сергій Згурець під час ефіру на каналі "Еспресо". За словами експерта, один з елементів цієї загальної ворожої стратегії - накопичення сил РФ біля Борової.

Згурець додав, що Росія сконцентрувала в зоні наступальних дій на Борову близько 10 тисяч окупантів. "…План РФ - розрізати угруповання ЗСУ, яке утримує позиції від Куп'янська до Кремінної, на дві ділянки, і контролювати зону Борової, ускладнивши логістику наших угруповань… Західне угруповання противника від Куп'янська до Кремінної складає в межах 110 тис. особового складу", - поділився співбесідник.

Відео дня

У центрі уваги Борова (Харківська область) - сьогодні це варто прочитати

Російські окупанти на початку травня почали активно рухатися вперед у прикордонній частині Харківщини та захопили кілька населених пунктів. Згодом наші бійці змогли стабілізувати ситуацію.

18 червня аналітики DeepState попередили, що супротивники зібрали "ударний кулак", щоб повторити наступ на Борову. Супротивник намагався здійснювати наступальні дії на цей населений пункт торік.

За словами комбата 3-ї окремої штурмової бригади армії України Дмитра Кухарчука, росіяни в Харківській області хочуть створити 20-кілометрову зону, щоб унеможливити наступ українців, зокрема, на Бєлгородську область РФ.

Вас також можуть зацікавити новини: