Кухарчук прокоментував чутки про нові наступи на Харківщині / фото facebook

Згідно з наявними розвідувальними даними, російські окупаційні війська прагнуть створити 20-кілометрову зону у Харківській області, щоб зробити неможливим наступ українських підрозділів на Бєлгородську та сусідні області. Однак це не означає, що ворог не піде далі - питання полягає лише у розвитку успіху на цьому напрямку.

"Під час Бахмутської наступальної операції мені ставили задачі на взяття взводного опорного пункту, а виходило так, що ми під вечір брали ротний опорний пункт. Як так вийшло? Бійці двох відділень дісталися до взводного опорного пункту. Побачивши це, ворог почав тікати. За таких обставин у мене було два варіанти дій: почекати та підтягнути додаткові сили. У мене було ще два відділення. В результаті три відділення взяли весь ротний опорний пункт. Таким же чином можна було б очікувати, що противник просунеться на 20 кілометрів і не піде далі. Але противник, якщо не відчує спротиву, дійде до Дніпра і далі", — сказав комбат 3-ї ОШБр Дмитро Кухарчук в інтерв'ю "Українській правді". 

На його думку, зараз немає загрози наступу російської армії безпосередньо на Харків, однак вона існує у найближчій перспективі.

Відео дня

Війна в Україні - ситуація у Харківській області

Нещодавно аналітики з DeepState повідомили, що Росія зібрала "ударний кулак", щоб повторити минулорічний наступ на Борову у Харківській області. Йдеться про угруповання в 10 тисяч особового складу та 450 одиниць військової техніки.

В Інституті вивчення війни зазначили, що контратаки українських сил оборони на фронті змушують росіян перекидати підрозділи з Донецького напрямку на Харківський,

Раніше речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Назар Волошин заявив, що російські окупанти "зав’язли" на Харківщині і зазнають "шалених втрат".

Вас також можуть зацікавити новини: