На Харківському напрямку загострилася ситуація / фото 93 ОМБр Холодний Яр

Битва за Харківську область не стане вирішальною у розв'язаній Росією війні проти України, упевнений генерал-лейтенант США у відставці Бен Ходжес.

"Битва за Харківщину не стане вирішальною, адже якби вона такою була, то це б означало, що вона закінчить війну. Я цього не бачу. Також не вірю, що Росія має можливість досягти вирішального нокауту України", - заявив він 24 каналу.

За його словами, навіть попри те, що Україна не отримала всієї необхідної підтримки від партнерів, ЗСУ змогли загальмувати просування росіян на Харківському напрямку. І це виводить на перший план нездатність Росії досягти чогось значного.

Відео дня

"Це вказує на проблеми, які все ще має Росія", - акцентував Годжес.

Наступ на Харків 2024 - актуальні новини сьогодні

Нагадаємо, заступник начальника Харківської обласної військової адміністрації Роман Семенуха заявив, що ЗСУ контролюють Вовчанськ, за який ведуться запеклі бої на півночі Харківщини, на 60%.

За його словами, російські загарбники здійснюють безперервні обстріли фактично всього прикордоння, зокрема Багодухівського, Харківського та Чугуївського районів, а також продовжують штурмові дії в напрямку населеного пункту Липці та міста Вовчанськ.

Вас також можуть зацікавити новини: