"Покращуємо позиції": Дикий розповів, чи зможе Україна піти у великий наступ

Завдяки втратам РФ, Сили оборони отримують можливість для тактичних контратак, відзначив Дикий.

Успіхи Сил оборони України на Донеччині наразі обмежені тактичним рівнем. Про це в інтервʼю УНІАН розповів ветеран російсько-української війни, колишній командир роти батальйону "Айдар" Євген Дикий.

"Це суто тактичні завоювання. Наші контрдії - це так само тактичний рівень. Ми просто покращуємо свої позиції там, де це можливо. А видається це можливим завдяки тому, про що ми говорили - деградації російської армії внаслідок втрат. На деяких ділянках їхні втрати настільки критичні, що наші оборонці отримують можливість перейти до контрнаступу", - сказав Дикий.

Водночас він зауважив, що в майбутньому в українських захисників може зʼявитися можливість для більш глобального наступу.

"На жаль, у нас поки що немає ресурсів та резервів саме для стратегічного контрнаступу. Але слово "поки що" не є формальністю. Ми зберігаємо сили та можливості для того, щоб за деякий час реалізувати це. Просто всьому свій час", - пояснив Дикий.

Успіхи Сил оборони України на фронті - важливі новини

Раніше в Генштабі повідомляли, що Сили оборони України звільнили селище Новоекономічне у Покровському районі Донецької області. 31 серпня в центрі населеного пункту було піднято наш прапор

Згодом в Генштабі повідомили про звільнення ще одного населеного пункту - селища Удачне на Донеччині. Воно знаходиться південно-західніше Покровська, неподалік адмінмежі Донецької та Дніпропетровської областей.

Вас також можуть зацікавити новини: