Росіяни атакують південь України ударними безпілотниками / скриншот

Російські окупаційні війська знову атакують південь України дронами. Ударні БпЛА – імовірно, Shahed – летять з боку Чорного моря в напрямку Одеської області.

Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ. Згодом військові уточнили, що група дронів летить у напрямку Білгород-Дністровського району Одеської області.

Очільник Одеської ОВА Олег Кіпер закликав мешканців Білгород-Дністровського та Одеського районів області перебувати в укриттях. 

Відео дня

Тим часом повідомляється про звуки вибухів в Одесі.

скріншот

Оновлено 23:18: Декілька груп ударних БпЛА типу Shahed з Чорного моря летять в напрямку Миколаївської та Одеської областей, повідомили Повітряні сили ЗСУ.

Оновлено 23:50: Спостерігається декілька груп ударних БпЛА типу "Shahed" з Чорного моря в напрямку Одеської області. Ще декілька груп на території Одеської області в північно-західному напрямку, уточнили військові.

Оновлено 00:14: Вінницька, Кіровоградська області – загроза ударних БпЛА. Там оголошено тривогу.

Оновлено 00:22: Повітряна тривога лунає у Черкаській області. Повітряні сили повідомили про загрозу застосування ворогом ударних дронів. 

Згодом тривогу оголосили і в Хмельницькій області.

Оновлено 00:54: Загроза застосування ударних дронів для Дніпропетровської області. Там оголошено тривогу.

Оновлено 01:25: У Повітряних силах ЗСУ закликали мешканців Умані Черкаської області перебувати в укриттях.

Оновлено 01:54: Сумська, Харківська області – загроза ударних БпЛА. Тим часом у Миколаївській, Одеській та Херсонській областях пролунали сирени на відбій. 

Новина оновлюється...

Атаки РФ по Україні

У суботу, 30 вересня ворог атакував Донецьку область. Росіяни завдали авіаудару по Костянтинівці – 13-річна дитина отримала поранення. Також під ворожим вогнем опинилися села  Ласточкіне Покровського району та Новоукраїнка Волноваського району Донеччини.

Крім того, останнім часом ворог частіше застосовує для атак по Україні ударні дрони. Під особливою увагою противника – південь України. 

Вас також можуть зацікавити новини: