Тривають бої на Харківщині / Колаж УНІАН / Скриншоти

Бійці Сил спеціальних операцій показали відео знищення та взяття в полон російських окупантів у Харківській області.

Відповідне відео оприлюднено в Telegram ССО. Так, зачистку в одному з населених пунктів на Харківщині провели оператори 8-го окремого полку ССО спільно з бійцями 92-ї ОШБр. Зазначається, що під час операції вони знищили чотирьох військовослужбовців РФ, які зайняли цивільну будівлю та чинили опір. Ще двох взяли в полон. 

"Полонених окупантів очікує допит, а в подальшому - обмін на наших військових. Працюємо спокійно, виважено, результативно", – зазначили оператори ССО, задіяні до оборони Харківщини.

Полонені окупанти: останні новини

Як повідомляв УНІАН, у квітні бійці Національної гвардії взяли у полон окупанта з російської бригади морської піхоти, який пішов у штурм на мопеді. 43-річний росіянин сказав, що його призвали на посаду водія, але потім перевели в штурмовий підрозділ.

Також нещодавно прикордонник "Нептун" розповів про взяття в полон загарбника, який йшов без взуття, але з бронежилетом, в касці та з гранатою. "Коли зв'язували ноги, я вже в нічник, за допомогою оптики побачив, як він вже руки розв'язував, що людина не здається до останнього", - згадав боєць.

Вас також можуть зацікавити новини: