Чи вистачить сил у РФ для наступу на Сумщину / колаж УНІАН, фото Вікіпедія, скріншот

Сили оборони готуються до можливого наступу РФ на нових ділянках фронту, заявив в ефірі телемарафону Юрій Федоренко, командир роти ударних безпілотних авіаційних комплексів "Ахіллес" Збройних сил України.

"Ми чітко усвідомлюємо, що сил та засобів у противника достатньо для того, щоб підігрівати той тактичний успіх, який він мав, коли перетнув лінію державного кордону. А також для того, щоб відкрити ще одну ділянку фронту для наступальних дій", – сказав Федоренко.

Він також додав, що Силам оборони на цьому напрямку необхідно, аби партнери дозволили завдавати ударів їхнім озброєнням по території РФ.

Відео дня

"Нашим міжнародним партнерам потрібно усвідомити одну просту істину – страх породжує смерть, сміливість породжує життя. Наші міжнародні партнери потребують додаткового опрацювання, аби дати нам можливість бити ворога на території РФ. Адже від цього залежить життя та здоров'я цивільного населення, нашого особового складу та загалом можливостей ворога на лінії бойового зіткнення", – розповів Федоренко.

Військовий також розповів про поточну ситуацію в Харківській області. За його словами, там наразі ведуться активні бойові дії на двох напрямках.

"На напрямку Глибокого об'єднаними зусиллями кількох бригад ситуацію вдалося стабілізувати, противник останніми днями просувань не має. Ведеться постійна робота щодо вибиття його із займаних позицій, зокрема із застосуванням БПЛА. Якщо говорити про Вовчанськ, то тривають надзвичайно складні бої, також посилилися атаки в напрямку Куп'янська. Противнику дуже важливо зайняти Вовчанський плацдарм для подальшого просування в тил нашого угруповування. І паралельно вони намагаються здобути успіх у напрямку Куп'янська, аби пройти до Осколу", – пояснив Федоренко.

Російсько-українська війна триває: важливі новини

Раніше можливий наступ РФ на Сумщину прокоментували в ДПСУ. Там зазначили, що РФ має достатньо сил для провокацій на цьому напрямку, однак їх замало, аби просунутися вглиб українських територій.

За інформацією від аналітика Bild Юліана Рьопке, російські війська продовжують наступати в Донецькій області та змогли захопити 60% міста Красногорівки.

Вас також можуть зацікавити новини: