Відомо вже про двох постраждалих.
Цього ранку російську окупаційні війська знову атакували дронами Київ. Зафіксовано падіння уламків у кількох районах та пожежі.
Оновлено 9:53. Згодом у КМВА додали, щоу Голосіївському районі у 22-поверховому житловому будинку було частково пошкоджено скління кількох квартир.
У Печерському районі у 8-поверховому житловому будинку пошкоджено балкон.
У Дніпровському районі - локальні пожежі на кількох балконах багатоквартирних будинків.
Оновлено 9:19. Станом на зараз відомо про падіння уламків вже в шести районах столиці - в Соломʼянському, Святошинському, Шевченківському, Голосіївському, Печерському та Дніпровському.
Оновлено 9:12. Один з двох постраждалих - патрульний поліцейський. Саме його шпиталізували. Він постраждав, коли надавав допомогу мешканцям палаючого будинку у Святошинському районі, попередньо — отруєння засобами горіння.
Оновлено 9:05. У Шевченківському районі уламки БПЛА влучили в офісну будівлю. Попередньо, сталось загоряння на одному з поверхів, туди вирушили екстренні служби.
Як повідомляє КМВА, у Солом'янському районі внаслідок падіння уламків було пошкоджено скління вікон а також щонайменше пʼять припаркованих легкових авто.
У Святошинському районі сталось загорання в 16-поверховому житловому будинку. Попередньо повідомлялось про можливе часткове руйнування найвищих поверхів. Пожежа охопила 15 м.кв., її ліквідувала ДСНС. Мешканців будинку було евакуйовано.
У Дніпровському районі у 9-поверховому житловому будинку сталося загорання балкону на площі 2 м.кв.
За словами мера столиці Віталія Кличка, наразі відомо про одного постраждалого - у Святошинському районі. Чоловікові надали медичну допомогу на місці. Згодом стало відомо про ще одну людину госпіталізували.
Як відомо, росіяни практично щодня атакують Україні своїми дронами.
Нещодавно Росія почала бити по Україні "шахедами" з термобаричними боєголовками.
Експерт з авіації, провідний науковий співробітник Державного музею авіації Валерій Романенко розповів, що окупанти регулярно змінюють маршрути ударів "шахедами", щоб залітати у великі українські міста з різних напрямків.
Як писав Defense Express, загарбники змінили тактику застосування дронів-камікадзе Shahed-136. Тепер вони пробивають "коридори" в українській ППО.