Атрощенко керував бомбардуваннями Маріуполя / фото InformNapalm

Розслідувачі InformNapalm отримали сімейні фото офіцерів 960-го гвардійського штурмового авіаційного полку РФ, які торік бомбардували український Маріуполь.

Як повідомив InformNapalm у своєму Телеграм-каналі, ці фото були зроблені під час новорічного корпоративу колективу російських убивць. 

На кадрах можна побачити командира 960-го штурмового авіаційного полку РФ, полковника Сергія Атрощенка, який віддавав наказ про бомбардування драмтеатру у Маріуполі, а також лікарні міста. Також на знімках його колеги позують разом зі своїми дружинами.

Відео дня

"Фото не було у відкритому доступі, їх вдалося витягнути завдяки листуванням з фотографинею, яка надавала Атрощенку послуги зйомок корпоративу", - пояснили розслідувачі. 

Хто контролював бомбардування драмтеатру та пологового у Маріуполі в 2022 році?

Раніше українська команда "Кібер Спротив" та міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm опублікували листування та дані російського воєнного злочинця, командира військової частини 75387 960-го штурмового авіаційного полку РФ, полковника Сергія Атрощенка. Його авіаполк дислокується на аеродромі на околицях міста Приморсько-Ахтарськ (Краснодарський краю РФ, берег Азовського моря). 

Саме Атрощенко віддавав накази та контролював знищення Маріуполя. 41-річний командир полку Сергій Атрощенко народився в Овручі (Житомирська область), потім живу у російському Липецьку, Воронежі, служив і був прописаний у тимчасово окупованому Криму. 

За інформацією розслідувачів, наразі Атрощенко живе на зйомній квартиру на вулиці Мира, 151 (квартира 2) в Приморсько-Ахтарську. 

Вас також можуть зацікавити новини: