РФ відправила в Україну партію танків / скріншот

Росія перекидає на війну в Україну партію танків Т-62М без захисту, зауважив військово-політичний оглядач Олександр Коваленко.

"Особливо, що кидається в очі, танки - голі, без динамічного захисту "Контакт-1". Пам'ятається, коли російська пропаганда розповідала про реанімацію "Т-62, що не мають аналогів у світі", роблячи по 100500 репортажів із читинського 103-го БТРЗ, то там на Т-62М, що й так має проблеми через надлишкову вагу, вішали ДЗ куди тільки можна було повісити", - зазначив він.

При цьому експерт припустив, у чому причина:

"Коробочки "Контакт-1" закінчилися або танки в зону бойових дій так швидко потрібні, що вже немає часу морочитися з поліпшенням захисту і відправляють як є, головне, щоб завівся? Є над чим замислитися, особливо в контексті "мирних" істерик Путіна...", - вважає Коваленко.

Нагадаємо, як повідомляв УНІАН, Путін заявив, що Росія припинить вогонь і піде на переговори, якщо Україна повністю відмовиться від Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей. Реагуючи на це, президент України Володимир Зеленський зазначив, що це - ультиматум, якому не можна довіряти.

Вас також можуть зацікавити новини: