У Слов'янську окупанти знищили базу Червоного Хреста / фото facebook / Тарас Логінов

База евакуаційного загону українського Червоного Хреста у Слов'янську Донецької області потрапила під вогонь окупантів. Росіяни били зі ствольної артилерії 152-міліметровими снарядами.

Про це повідомив командир загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України Тарас Логінов у Facebook.

В результаті обстрілу зруйновано будівлю, яка орендована для МКЧХ, пошкоджено три автомобілі. Логінов уточнив, що ніхто з волонтерів не постраждав.

Відео дня

"Це приміщення до 1.09.22 було орендовано МКЧХ і надано нам для розміщення евакуаційного загону, який з 18.04.22 займався евакуацією поранених, хворих, маломобільних цивільних місцевих жителів", - розповів представник Українського Червоного Хреста.

false
false

При цьому Логінов вказав, що російське командування знало про резиденцію волонтерів, а поруч не було жодного військового об'єкта. Всього в базу потрапили чотири снаряди.

false

Як раніше повідомляв УНІАН, голова Донецької обласної Військової адміністрації Павло Кириленко повідомив, що за добу російські загарбники вбили двох мирних жителів. Він додав, що поки неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.

Вас також можуть зацікавити новини: