Буданов розповів, як Росія прагне посіяти розбрат в українському суспільстві / скріншот

Росія планує фальшиві операції проти українських політиків, які можна використовувати для розколу суспільства шляхом звинувачення влади, заявив керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов, передає The Wall Street Journal.

За словами Буданова, поряд з військовими діями Росія прагне посіяти розбрат в українському суспільстві та у Збройних силах. Він сказав, що Москва нещодавно активувала план, який поєднує в собі дезінформацію і спроби вбивства відомих українців, щоб зокрема, послабити рішучість солдатів. Як додав розвідник, пік настане навесні і буде супроводжуватися потужними військовими атаками, спрямованими на те, щоб скористатися будь-якою ворожнечею.

При цьому Буданов не став коментувати конкретний випадок, пов'язаний з українськими політиками, але одним із прикладів навів недавню заяву екс-президента РФ Дмитра Медведєва про те, що президент Франції Еммануель Макрон скасував поїздку до Києва нібито через підготовлюваний замах. Офіційні особи Франції заперечують таку причину скасування візиту, заявляючи, що Макрон відвідає Україну до середини наступного місяця.

Відео дня

Буданов заявив, що інцидент був частиною російської операції: "Це все елементи однієї і тієї ж великої ідеї".

Фейкові акаунти Сирського

Нагадаємо, у Центрі протидії дезінформації (ЦПД) при РНБО заявили, що російські спецслужби створили мережу фейкових акаунтів головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського з метою його дискредитації:

"Ворог поширює фейки про ситуацію на фронті і про главкома з метою інформаційно-психологічного впливу на військовослужбовців".

Вас також можуть зацікавити новини: