Ворог атакував місто дронами впродовж ночі та ранку, а потім вдарив балістикою.
Російська армія завдала по Кривому Рогу на Дніпропетровщині комбінованого ракетно-дронового удару, є постраждалі та пошкодження.
Оновлено о 13:46. За словами голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула, під ударом був сектор житлової забудови та об'єкти інфраструктури.
За попередньою інформацією, поранення отримали 11 людей, із них троє дітей.
"До лікарень доставлено восьмеро людей, у тому числі 1,5-річного хлопчика. Стан усіх середньої тяжкості, лікарі надають їм всю необхідну допомогу. Двоє дітей – 8 та 10 років – також у стані середньої тяжкості, направлені на "швидкій" до дитячої лікарні", - розповів він.
Вілкул додав, що внаслідок атаки сильно пошкоджено двоповерховий житловий будинок, також будинки приватного сектору, адміністративні будівлі, об'єкти інфраструктури, заклад культури.
"Без електрики залишилося близько 10 000 абонентів. Намагаємося перезапустити великі котельні, але зниження температури теплоносія буде. Система міськводоканалу частково перейшла на генератори. Вода буде, але тиск буде нижчим. Працюють усі оперативні та комунальні служби", - запевнив посадовець.
Оновлено о 13:01. За даними начальника Дніпропетровської ОВА Олександра Ганжи, внаслідок ракетного удару по Кривому Рогу постраждали, попередньо, п’ятеро людей, серед них – дитина.
"Півторарічний хлопчик у стані середньої тяжкості. Він під наглядом лікарів, як і потерпілі 55-річний чоловік та жінка 58 років. Ще дві місцеві будуть оговтуватися вдома", - зазначив він.
Також Ганжа додав, що через атаку понівечений двоповерховий багатоквартирний будинок.
Варто зазначити, що близько 11 години у Повітряних силах повідомляли про загрозу балістики для Кривого Рогу.
Сьогодні вранці Вілкул поінформував, що ворог вже протягом десяти годин атакує місто безпілотниками.
"З ночі та вранці ворог спрямовує на наше місто БпЛА", - зазначив він.
За інформацією Вілкула, внаслідок атаки частково зруйновано одноповерховий приватний будинок, пожежу, яка виникла, вже загасили. Поранення отримала жінка 70 років. Їй надано всю необхідну допомогу.
Російські окупанти в ніч на середу, 14 січня, здійснили масовану дронову атаку по місту Кривий Ріг, внаслідок чого люди залишилися без електроенергії та опалення. Зокрема, відбулися аварійні відключення від енергопостачання понад 45 тисяч абонентів, без тепла залишилися 700 будинків.
8 січні армія РФ вдарила балістичними ракетами по багатоквартирних будинках у Кривому Розі. Повідомлялось про щонайменше десятьох постраждалих.