Курахове та Покровськ опинилися на лінії фронту/ фото 10-й армійський корпус

Росія змогла посилити наступ у Донецькій області та намагається досягти нових успіхів, використовуючи затримку допомоги Україні з боку Заходу. І тепер такі міста як Курахове та Покровськ опинилися на лінії фронту і можуть повторити долю Авдіївки та Часового Яру, пише The Times.

"Мій сусід нещодавно вийшов з дому, і вибух зніс йому голову з плечей", - каже одна з мешканок Курахового, Олена. "Але куди я можу піти? І який у цьому сенс? Російські ракети можуть убити вас будь-де. Якщо мені судилося померти тут, я помру тут".

"Росія впевнено просувається на Донеччині, але її успіхи вимірюються тепер ярдами, а не милями. Однак жителі Курахове та Покровська стурбовані тим, що незабаром вони можуть розділити долю прилеглих міст, таких як Часів Яр, Авдіївка та Бахмут, які були спалені дощенту кремлівською. військовою машиною. Обидва міста є важливими транспортними та логістичними вузлами, і їхнє захоплення наблизить війська Володимира Путіна до їхньої мети - окупації всього Донбасу", - пише The Times.

Відео дня

Українським військам поки що вдається запобігти масштабному прориву російських військ у регіоні. Але західна зброя не може вирішити всі проблеми України на полі бою: армія зазнає відчайдушної нестачі кадрів, а її війська на фронті виснажені, зазначає видання.

Іван Скуратовський, майор ЗСУ песимістично оцінює довгострокові перспективи України, якщо Захід не активізує свою участь у війні. "Телебаченням нам кажуть, що ситуація під контролем, але я розумію, що нічого не під контролем. Ворог повзе вперед. Поки ми зупинили його тут, але повністю зупинити його ми не можемо, це неможливо", - сказав він.

Він наголошує, що Росія дуже сильна, і досі зберігає свою перевагу.

"Нам зараз потрібна колосальна допомога. Я не розумію, на що чекає Організація Об'єднаних Націй. Чому вона не вводить миротворчий контингент? Якщо цей контингент буде атакований росіянами, тоді слід направити війська НАТО", - сказав він. "Французькі, німецькі, будь-які. Я розумію, що ніхто не хоче воювати за чужі землі, але світ має бути далекогляднішим у цьому питанні. Росія не зупиниться, поки її не змусять".

Ситуація на східному напрямку

Як повідомляв УНІАН, військовий аналітик Сергій Згурець вважає, що Покровський напрямок сьогодні залишається найбільш пріоритетним для російських військ. Він нагадав, що майже третина бойових сутичок минулої доби відбулася саме на Покровському напрямку.

Він зазначив, що росіяни намагаються просуватися у бік траси Покровськ-Часів Яр. За його словами, противник намагається розширити плацдарм у Очеретіно.

24 червня російські окупанти вдарили по місту Покровську Донецької області двома ракетами "Іскандер-М". Повідомлялося про загибель 4 осіб, а також 40 поранених, з них – троє дітей.

Вас также могут заинтересовать новости: