РФ намагається розширити плацдарм біля Очеретиного / фото wikimedia.org

Військовий аналітик Сергій Згурець вважає, що Покровський напрямок сьогодні залишається найбільш пріоритетним для російських військ.

Він нагадав, що майже третина бойових зіткнень за минулу добу відбулась саме на Покровському напрямку.

"Насамперед це стосується Очеретиного. Там противник намагається розширювати плацдарм у кількох напрямках. Зокрема, спроби повністю захопити Новоолександрівку. Вчора в OSINT-проєкті DeepState повідомили, що окупанти захопили Новоолександрівку, потім були певні спростування від СтратКому, де говориться, що західна частина населеного пункту знаходиться під контролем ЗСУ", - заявив Згурець в ефірі Еспресо.

Відео дня

Він зауважив, що росіяни намагаються просуватись у бік траси Покровськ-Часів Яр.

"В будь-якому разі маємо фіксувати той факт, що противник намагається розширити плацдарм біля Очеретиного. Один із напрямів руху окупантів - від Новоолександрівки до Воздвиженки. Воздвиженка є крайнім населеним пунктом перед трасою Покровськ - Часів Яр, яка вже перебуває під вогневим контролем окупаційної армії. Саме тому, розуміємо, що противник буде намагатись просуватись у бік цієї траси", - додав аналітик.

Війна в Україні - ситуація на фронті

Інформація про те, що село Новоолександрівка (Донецька область) знаходиться під повним контролем російських окупантів, не відповідає дійсності.

Зараз на вулицях населеного пункту "точаться важкі бої", про це повідомляє "СтратКом ЗСУ" в своєму каналі в Telegram. "…значна частина Новоолександрівки зайнята окупантами, але не вся. Повністю населений пункт ворог не контролює", - зазначається у повідомленні.

Вас також можуть зацікавити новини: